Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Regular

4899 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Regular od společnosti s úžasnou pověstí Sea to Summit – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Regular právě nyní za 4899 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131495 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Regular od značky Sea to Summit lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Dámské matrace mají specifický tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. U této matrace kombinujeme Exkin Platinum® a silnější izolační vrstvu THERMOLITE® s hybridní konstrukcí s dvěma vrstvami vzduchových pružin se střední hustotou v oblasti trupu pro větší pohodlí a jednou vrstvou v oblasti hlavy a nohou pro snížení hmotnosti a objemu sbalené matrace. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánekExkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedenímUltra-Fresh® antimikrobiální úprava TPU zabraňuje vnitřnímu růstu plísníDvě vrstvy vzduchových pružin v oblasti trupu pro větší pohodlíJedna vrstva vzduchových pružin v oblasti hlavy a nohou pro snížení objemu sbalené matrace.Multifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné jemné doladění pro osobní pohodlíExtrudová TPU laminace je výrazně lepší než laminace typu roll-to-roll, neboť pomáhá předcházet delaminaciObsahuje opravnou sadu pro snadnou opravu propíchnuté matrace v terénuŠirší v oblasti boků a užší v oblasti ramenLehká, tichá a přilnavá nylonová tkanina 30/40D, kterou lze snadno opravit v terénu díky přiloženým samolepícím záplatámDíky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% nylon. Ventil: 100% TPU. Izolace: 100% polyester. obal na matraci 100% nylon.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131495
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Rozměr šířka (cm) 55. Rozměr délka (cm) 168. Hmotnost 585.000g. . . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women's Regular
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Regular
4899