Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Large

5599 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Large od výrobce se skvělou pověstí Sea to Summit . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Large právě nyní za 5599 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131501 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Large od dodavatele se skvělou pověstí Sea to Summit je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně online.

Dámské matrace mají specifický tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. U této matrace kombinujeme Exkin Platinum® a silnější izolační vrstvu THERMOLITE® s hybridní konstrukcí s dvěma vrstvami vzduchových pružin se střední hustotou v oblasti trupu pro větší pohodlí a jednou vrstvou v oblasti hlavy a nohou pro snížení hmotnosti a objemu sbalené matrace. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánekExkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedenímUltra-Fresh® antimikrobiální úprava TPU zabraňuje vnitřnímu růstu plísníDvě vrstvy vzduchových pružin v oblasti trupu pro větší pohodlíJedna vrstva vzduchových pružin v oblasti hlavy a nohou pro snížení objemu sbalené matrace.Multifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné jemné doladění pro osobní pohodlíExtrudová TPU laminace je výrazně lepší než laminace typu roll-to-roll, neboť pomáhá předcházet delaminaciObsahuje opravnou sadu pro snadnou opravu propíchnuté matrace v terénuŠirší v oblasti boků a užší v oblasti ramenLehká, tichá a přilnavá nylonová tkanina 30/40D, kterou lze snadno opravit v terénu díky přiloženým samolepícím záplatámDíky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% nylon. Ventil: 100% TPU. Izolace: 100% polyester. obal na matraci 100% nylon.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131501
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Hmotnost 715.000g.  . . . . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women's Large
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Women’s Large
5599