Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Regular

3919 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Regular od výrobce s dlouholetou historií Sea to Summit – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Regular výhodně za cenu 3919 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131525 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Regular od skvělé značky Sea to Summit . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Naše izolovaná matrace Comfort Light™ má hybridní konstrukci s metalickou vrstvou Exkin Platinum® a izolací Thermolite®, abychom vám nabídli vše, co si od matrace můžete přát. V oblasti trupu se nachází dvě vrstvy vzduchových pružin s vysokou hustotou pro větší pohodlí, zatímco v oblasti hlavy a nohou je jedna vrstva vzduchových pružin se střední hustotou pro snížení hmotnosti. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánekExkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedenímMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné doladění tvrdosti matrace dle osobních preferencíExtrudová TPU laminace je výrazně lepší než laminace typu roll-to-roll, neboť pomáhá předcházet delaminaciObsahuje sadu pro snadnou opravu propíchnuté matrace v terénuMateriál:Matrace: 100% nylon. Ventil: 100% TPU. Izolace: 100% polyester. obal na matraci 100% nylon.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131525
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 6,3. Rozměr šířka (cm) 55. Rozměr délka (cm) 184. Hmotnost 640.000g. . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Regular
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Light ASC Insulated Mat Regular
3919