Nafukovací matrace Ether Light XT Mat Large

5399 

Nafukovací matrace Ether Light XT Mat Large od výrobce Sea to Summit , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Nafukovací matrace Ether Light XT Mat Large – nyní získáte od 5399 Kč.

Katalogové číslo: 9327868096596 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace Ether Light XT Mat Large od výrobce s dlouholetou historií Sea to Summit , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Ideální matrace pro všechny, kdo rádi spí na boku, protože díky své extra výšce umožňuje, aby se boky zaklesnuly hlouběji do matrace bez toho, aniž by se dotkly země. Větší vzduchové kapsy jsou vytvářeny pomocí mnoha TPU loop baffles, které spojují horní a spodní vrstvu tkaniny s naším Air Sprung Cell™ bodovým svarem (dot weld pattern) . Looped baffles umožňují, aby horní a spodní vrstvy mohly být dále od sebe, čímž se po nafouknutí vytvoří větší vzduchové kapsy. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Extra Tlusté (XT) loop baffle Air Sprung Cells™Lehká, tichá a přilnavá nylonová tkanina 30/40D, kterou lze snadno opravit v terénu díky přiloženým samolepícím záplatámUltra-Fresh® antimikrobiální úprava TPU zabraňuje vnitřnímu růstu plísníAir Sprung Cells™ pro pohodlnější spánekMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíDíky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% nylon; Ventil: 100% TPU; Izolace: 100% polyester; obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868096596
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Rozměr výška (cm) 10. Rozměr šířka (cm) 55. Rozměr délka (cm) 198. Hmotnost (g) 500. Hmotnost 500.000g. . . . . . .
Nafukovací matrace Ether Light XT Mat Regular
Nafukovací matrace Ether Light XT Mat Large
5399