Multipalivový vařič Nova

5490 

Multipalivový vařič Nova od známé společnosti OPTIMUS OF SWEDEN . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Multipalivový vařič Nova momentálně k dispozici za 5490 Kč.

Katalogové číslo: 7391812000825 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Multipalivový vařič Nova od skvělého výrobce OPTIMUS OF SWEDEN , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Multipalivový vařič Nova je fenoménem mezi multipalivovými expedičními vařiči. Tento mnohokrát oceněný model posloužil při přípravě milionů pokrmů v divoké přírodě a stal se první volbou zodpovědných cestovatelů a dobrodruhů, a to především díky patentované technologii rychločinného hořáku, samoproplachovací hliníkové pumpě a integrované magnetické čisticí jehle. Díky těmto pokročilým vlastnostem vyniká vařič Nova extrémní spolehlivostí a snadnou obsluhou i v těch nejnáročnějších podmínkách. Technologie univerzální palivové trysky zajišťuje svobodu použití vařiče kdekoli na světě s širokou paletou snadno dostupných kapalných paliv. K tomu rozměry vařiče Nova jsou v transportním stavu s novým pouzdrem na všechny části skutečně minimální – díky designu podnoží ve tvaru turbíny, které lze snadným zaklopením složit, a díky sklopnému ovladači plamene. Malý ve složeném stavu a schopný bleskurychle ohřívat i velké outdoorové hrnce díky širokému podnoží – to je OPTIMUS Nova. Zabalte jej a vyražte vařit do dálek.
Vlastnosti:

Hmotnost: 460 g
Průměrná doba hoření:  2,5 hod
Palivo: Optimus Arctic Fuel, technický benzín, petrolej, nafta, tryskové palivo
Výkon: 2850 W
Multipalivový

 

Informace o produktu

  • Značka: OPTIMUS OF SWEDEN
  • EAN: 7391812000825
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Elektrický výkon (W) 2850. Hmotnost (g) 460. Typ paliva Benzín. Typ paliva Optimus Arctic Fuel. Typ paliva Petrolej. Typ paliva Nafta. Doba hoření 2,5 hodiny. . . . . . .
Multipalivový vařič Nova
Multipalivový vařič Nova
5490