Matrace Vango California POP 5cm

3003 

Matrace Vango California POP 5cm od značky se skvělou pověstí Vango lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Matrace Vango California POP 5cm právě nyní za 3003 Kč.

Katalogové číslo: 5059474000301 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Matrace Vango California POP 5cm od společnosti s předním postavením na trhu Vango je k dostání teď opravdu levně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Nová matrace California, navržená speciálně pro obytné vozy, nabízí ještě další vrstvu pohodlí. Vejde se jak na lůžka ve vyklápěcí střeše, tak i na rozkládací sedadla. Díky otočnému ventilu a pěně Easy-Compress zajistí matrace California kromě pohodlí také možnost jednoduchého složení a uložení, jakmile se rozhodnete vydat na další cestu.

5cm izolační pěna – dokonalé pohodlí a teplo, které vám zajistí pohodlný spánek
Šroubovací ventil – snadné a rychlé použití.
75D Polyester Peach Brushed Fabric – This comfortable and warm to touch fabric covers the mat to give you a comfortable, relaxing sleeping experience
3D Construction – The new three-dimensional construction with vertical walls creates a larger surface area to enhance your sleeping experience
Carry Bag – Featuring a compression strap and handles for easy packing and transportation

 

Informace o produktu

  • Značka: Vango
  • EAN: 5059474000301
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Matrace Vango California POP 5cm
Matrace Vango California POP 5cm
3003