Lednice ZERO SINGLE-ZONE 60L

39434 

Lednice ZERO SINGLE-ZONE 60L od našeho výrobce ARB je k dostání teď opravdu levně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Lednice ZERO SINGLE-ZONE 60L – můžete mít za 39434 Kč.

Katalogové číslo: 31215 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Lednice ZERO SINGLE-ZONE 60L od výrobce ARB , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Přenosný elektrický chladicí box ARB ZERO je nejnovějším přírůstkem do řady ARB lednic. Je nabitý jedinečnými funkcemi, které vám zajistí co nejbezstarostnější pobyt v přírodě. Tento stylový chladicí box je k dispozici buď v jednozónovém, nebo dvouzónovém provedení a ve čtyřech různých velikostech.
Lednice ARB ZERO SINGLE ZONE jsou k dispozici v oblíbených velikostech 36L, 44 L a 60 L. Jsou ideální pro montáž do vozidla, obytného přívěsu nebo karavanu.
Chladicí box je vybaven předními a zadními přívody stejnosměrného proudu, které uživateli poskytují větší volnost při montáži chladicího boxu do automobilu nebo karavanu. Pro větší pohodlí jsou přenosné chladicí boxy vybaveny také předním vstupem střídavého proudu pro připojení doma, nebo v místě napájení, a praktickou zásuvkou USB 5V pro nabíjení zařízení napájených přes USB. Stáhněte si aplikaci pro bezdrátové sledování nebo ovládání chladicího boxu. Modely o objemu 36 l a 44 l mají přední víko, zatímco model 60 l je vybaven oboustranným víkem s bočním otevíráním.
Vlastnosti:

Chladí v rozmezí od -22°C až 10°C
Hmotnost: 24,6 kg
Kapacita: 60 L
Napájení pomocí 12V nebo 230V
Odběr proudu: 0,8 Ah
Integrovaná ochrana proti vybití akumulátoru
Bluetooth připojení
Vnitřní LED osvětlení

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31215
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Barva Hnědá. Hmotnost (kg) 24,6. Rozměr výška (cm) 49,6. Objem (l) 60. Napětí (V) 12. Napětí (V) 230. . . . . . . .
Lednice ZERO SINGLE-ZONE 60L
Lednice ZERO SINGLE-ZONE 60L
39434