Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L

51218 

Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L od známé společnosti ARB – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L v akci za 51218 Kč.

Katalogové číslo: 31217 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L od přední společnosti ARB . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Přenosný elektrický chladicí box ARB ZERO je nejnovějším přírůstkem do řady ARB lednic. Je nabitý jedinečnými funkcemi, které vám zajistí co nejbezstarostnější pobyt v přírodě. Tento stylový chladicí box je k dispozici buď v jednozónovém, nebo dvouzónovém provedení a ve čtyřech různých velikostech.
Pokud hledáte nový způsob, jak udržet plechovky v chladu a jídlo ve zmrzlém stavu, hledejte nový elektrický chladicí box ZERO od společnosti ARB. Mít k dispozici chladicí i mrazicí prostor najednou znamená, že můžete cestovat delší dobu bez doplňování zásob.
Jsou k dispozici v objemu 69 L a 96 L a díky rychloupínacímu víku pro výměnu otvorů a přednímu a zadnímu přívodu stejnosměrného proudu, jsou dokonalým doplňkem vašeho auta, obytného přívěsu nebo karavanu. Pro větší pohodlí jsou přenosné chladicí boxy vybaveny také předním vstupem střídavého proudu pro připojení doma nebo na místě s elektrickou energií a praktickou zásuvkou USB pro nabíjení vašich zařízení. Teplotu můžete ovládat pomocí panelu na přední straně nebo bezdrátově prostřednictvím zdarma stažitelné aplikace na kompatibilních zařízeních s technologií Bluetooth.
Vlastnosti:

Chladí v rozmezí od -22°C až 10°C
Hmotnost: 36,6 kg
Kapacita: 96 L
Napájení pomocí 12V nebo 230V
Odběr proudu: 0,8 Ah
Integrovaná ochrana proti vybití akumulátoru
Bluetooth připojení
Vnitřní LED osvětlení

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31217
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost (kg) 36,6. Rozměr výška (cm) 50,9. Rozměr šířka (cm) 54,8. Rozměr délka (cm) 93,5. Objem (l) 96. Napětí (V) 12. Napětí (V) 230. . . . . . .
Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L
Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L
51218