Lednice ARB ELEMENTS 60L

50454 

Lednice ARB ELEMENTS 60L od výrobce s dobrým jménem ARB – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Lednice ARB ELEMENTS 60L , zboží pořídíte ted u nás za 50454 Kč.

Katalogové číslo: 31218 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Lednice ARB ELEMENTS 60L od naší známé značky ARB lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Elektrický chladicí box ARB ELEMENTS je vybaven funkcemi, kterými jsou elektrické chladicí boxy ARB proslulé, a je přepracován tak, aby vydržel vystavení živlů. Je vybaven jedinečnými funkcemi, které nejen chrání a zabezpečují, ale také usnadňují přístup k jídlu a nápojům.
Díky tělu a pantům z nerezové oceli, eloxovaným hliníkovým západkám, obložení odolnému proti UV záření a chráněnému chytrému umístění elektrických přípojek je nový elektrický chladicí box ARB Elements schopen odolat všemu, co na něj matka příroda může hodit.
Víko chladicího boxu snadno otevřete díky nové inovativní vzpěry, která drží víko otevřené v jakékoliv poloze, což usnadňuje uchopení nápojů.
Díky dotykovému ovládacímu panelu také můžete regolovat teplotu, vypínání nízkého napětí a nyní i se postarat o zabezpečení.
Vlastnosti:

Chladí v rozmezí od 10°C až -18°C
Hmotnost: 31,8 kg
Kapacita: 60 L
Napájení pomocí 12V nebo 230V
Vodotěsný

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31218
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost (kg) 31,8. Rozměr výška (cm) 44. Rozměr hloubka (cm) 82. Rozměr šířka (cm) 49. Objem (l) 60. Napětí (V) 12. Napětí (V) 230. . . . . . .
Lednice ARB ELEMENTS 60L
Lednice ARB ELEMENTS 60L
50454