Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA

11870 

Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA od tohoto výrobce WESTFALIA . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA , produkt nakoupíte ted u nás za 11870 Kč.

Katalogové číslo: 32910 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA od dodavatele s dobrým jménem WESTFALIA , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Spí jako na vzduchovém polštáři. Matracový topper spojuje optimální prostředí pro spánek a…komfort spánku s velmi dobrou hygienou a velmi malou velikostí balení.Účinek regulace teplotyTopper matrace se skládá ze čtyřsložkové vysoce prodyšné 3D Airmesh.Díky cirkulaci vzduchu / ventilačnímu efektu nedochází k hromadění tepla ani vlhkosti.HygienickéAntialergický, neznečišťující, bez roztočů a plísní.Obzvláště snadné čištění opláchnutím. Rychle schne.Snadno pratelné při 40 °C v pračce/čistírně.PohodlnéVzduchový polštář obklopený tisíci pružně elastických mikrovláken.Pružně vyrovnává nerovnosti s vysokou obnovovací silou.SkládacíMimořádně snadná manipulace a prostorově úsporné skladování na zadním polštáři.

 

Informace o produktu

  • Značka: WESTFALIA
  • EAN: 32910
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 2. Rozměr šířka (cm) 108. Rozměr délka (cm) 200.  . . . . . . . . .
Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA
Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA
11870