Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA

12399 

Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA od dodavatele s dobrým jménem WESTFALIA lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA ve výhodné slevě 12399 Kč.

Katalogové číslo: 32927 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA od naší známé značky WESTFALIA je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Inovativní spací systém s technologií 3D Airmesh!Spaní jako na vzduchovém polštáři. Potah matrace kombinuje optimální prostředípro spánek a komfort spánku s velmi dobrou hygienou a velmi malou velikostí balení.
Efekt regulace teplotyPotah matrace se skládá ze čtyřsložkové vysoce prodyšné 3D Airmesh.Nedochází k hromadění tepla nebo vlhkosti v důsledku cirkulace vzduchu / efektu ventilace.
HygienickéAntialergické, bez znečištění, bez roztočů a plísní.Obzvláště snadné čištění oplachováním. Rychle schne.Plně pratelný na 40°C v pračce / čištění.
Pohodlnývzduchový polštář obklopený tisíci pružně elastických mikrovláken.Pružně vyrovnává nerovnosti vysokou vratnou silou.
SkládacíExtrémně snadná manipulace a prostorově úsporné uložení na zadním polštáři.

 

Informace o produktu

  • Značka: WESTFALIA
  • EAN: 32927
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 2. Rozměr šířka (cm) 129. Rozměr délka (cm) 192.  . . . . . . . . .
Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA
Komfortní matrace Airmesh WESTFALIA
12399