Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK)

729 

Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK) od společnosti s předním postavením na trhu Sea to Summit , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Skvělý produkt s garancí kvality. Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK) , zboží pořídíte ted u nás za 729 Kč.

Katalogové číslo: 9327868051441 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK) od předního výrobce Sea to Summit lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Kolíky Sea to Summit Ground Control™ jsou dokonalými náhradními kolíky pro váš stan, plachtu nebo přístřešek. Jsou vyrobeny z eloxované slitiny a nabízejí vysokou pevnost v poměru k jejich hmotnosti. Třístranný design je mimořádně pevný a dobře se s ním pracuje jak v měkkém, tak v tvrdém terénu. V tvrdším terénu, kde vám nejde kolík zcela zapíchnout, oceníte kotvící body v různých výškách, které minimalizují pákový mechanismus na kolík. Každý kolík má reflexní smyčku s luminiscenčním úchytem, díky kterému je kolík ve tmě viditelný a snadno ho vytáhnete ze země. Obsahuje úložný pytlík Ultra-Sil Peg, který udržuje vaše kolíky pohromadě. Vyrobeno z eloxované slitiny 7075-T6 pro maximální pevnost Luminiscenční úchyt na smyčce, který po nabití slunečním světlem vyzařuje zelené světlo, pomáhá při vytahování kolíku ze země.Reflexní šňůrky, které jsou dobře vidět, když na ně zasvítíte čelovkou.Více kotvících bodů pomáhá snižovat páku na kolíkK dispozici v balení 8 kolíků nebo jako sada 21 kusůMateriál:Kolík: 100% hliník; Šňůrka:polypropylen a 100% TPU

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868051441
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Hmotnost 118.000g.  . . . . . . . . .
Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK)
Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK)
729