Kempingový dřez Soft Soak 40

727 

Kempingový dřez Soft Soak 40 od známé značky CADAC , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Kempingový dřez Soft Soak 40 ve výhodné ceně 727 Kč.

Katalogové číslo: 35649 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kempingový dřez Soft Soak 40 od spolehlivé značky CADAC , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Získejte tento produkt bezpečně online.

Čištění bez nepořádkuVhodný pro varné plochy řady 40Tepelná odolnost do 200 °COdolný, skládací silikonPotravinářský, žáruvzdorný silikon
Namočení grilovacích desek před mytím znamená méně času stráveného čištěním a více času na to, abyste si mohli užívat venku. Žádný nepořádek, žádná starost! Zcela ponořte grilovací rošt/y nebo jiné grilovací plochy z řad Cadac E Braai, Citi Chef 40, Citi Chef 40 FS, Carri Chef 40 a Grillo Chef 40 pro snadné čištění a namáčení po použití (do průměru 40 cm).
Měkké namáčení je vyrobeno ze žáruvzdorného silikonu, je trvanlivé a odolné vůči teplu do 220 °C. Pro dosažení nejlepších výsledků nalijte do Soft Soak horkou mýdlovou vodu, přidejte grilovací rošt dnem vzhůru a nechte namočit po dobu 60 minut, aby se odstranily všechny připálené kousky a mastnota. Poté mřížku vyjměte a jednoduše ji otřete nebo opláchněte čistou vodou.
Při použití Soft Soak se grilovací mřížka a grilovací plochy nepoškodí tak, jak se to může stát při použití tradičních drátěnek, kartáčů a čisticích prostředků. Tím, že necháte grilovací mřížku namočenou v tomto měkkém, chráněném prostředí, se připálené kousky a těžko odstranitelné zbytky uvolní, aniž byste museli povrch grilovací mřížky drhnout a škrábat.
Jedinečný, ale odolný silikon je stohovatelný a skladný pro skladování, omotejte jej kolem mřížky během skladování nebo v době, kdy jej nepoužíváte, takže je pohodlný a snadno použitelný, ať jste kdekoli.

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 35649
  • Další vlastnosti: Hmotnost (kg) 1.5. Rozměr výška (cm) 7. Rozměr šířka (cm) 45. Rozměr délka (cm) 49.  . . . . . . . . .
Kempingový dřez Soft Soak 40
Kempingový dřez Soft Soak 40
727