Kempingový dřez Soft Soak 30

519 

Kempingový dřez Soft Soak 30 od výrobce s dlouholetou historií CADAC je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Kempingový dřez Soft Soak 30 na našich stránkách za 519 Kč.

Katalogové číslo: 35650 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kempingový dřez Soft Soak 30 od kvalitního výrobce CADAC je momentálně ve výhodné akci. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Namočení grilovacích desek před mytím znamená méně času stráveného čištěním a více času na to, abyste si mohli užívat venku. Žádný nepořádek, žádná starost! Plně ponořte grilovací rošt/y nebo jiné grilovací plochy z řady Cadac Safari Chef 30 pro snadné čištění a namáčení po použití (do průměru 30 cm).
Měkké namáčení je vyrobeno ze žáruvzdorného silikonu, je trvanlivé a odolné vůči teplu do 220 °C. Pro dosažení nejlepších výsledků nalijte do Soft Soak horkou mýdlovou vodu, přidejte grilovací mřížku dnem vzhůru a nechte namočit po dobu 60 minut, aby se odstranily všechny připálené kousky a mastnota. Poté mřížku vyjměte a jednoduše ji otřete nebo opláchněte čistou vodou.
Při použití Soft Soak se vaše grilovací mřížka a grilovací plochy nepoškodí tak, jak se to může stát při použití tradičních drátěnek, kartáčů a čisticích prostředků. Ponecháním grilovací mřížky v tomto měkkém, chráněném prostředí se připálené kousky a těžko odstranitelné zbytky uvolní, aniž byste museli povrch grilovací mřížky drhnout a škrábat.
Jedinečný, ale odolný silikon je stohovatelný a skladný pro skladování, omotejte jej kolem mřížky během skladování nebo v době, kdy jej nepoužíváte, takže je pohodlný a snadno použitelný, ať jste kdekoli.

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 35650
  • Další vlastnosti: Hmotnost (kg) 1. Rozměr výška (cm) 7. Rozměr šířka (cm) 35. Rozměr délka (cm) 39.  . . . . . . . . .
Kempingový dřez Soft Soak 30
Kempingový dřez Soft Soak 30
519