Kempingový dřez Cadac

597 

Kempingový dřez Cadac od naší známé značky CADAC je právě teď za super cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Kempingový dřez Cadac právě nyní za bezkonkurenční cenu 597 Kč.

Katalogové číslo: 35648 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kempingový dřez Cadac od tohoto výrobce CADAC je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Namočení grilovacích desek před mytím znamená méně času stráveného čištěním a více času na to, abyste si mohli užívat venku. Žádný nepořádek, žádná starost! Zcela ponořte povrch grilovací desky/plotny z řady Cadac 2 Cook 2 a 2 Cook 3 pro snadné čištění a namáčení po použití. Do zařízení 2 Cook Soft Soak se vejdou obě grilovací desky najednou.
Měkké namáčení je vyrobeno ze žáruvzdorného silikonu, je trvanlivé a odolné vůči teplu do 220 °C. Pro dosažení nejlepších výsledků nalijte do Soft Soak horkou mýdlovou vodu, přidejte grilovací desky dnem vzhůru a nechte je namočené 60 minut, aby se z nich odstranily všechny připálené kousky a mastnota. Poté je vyjměte a mřížku jednoduše otřete nebo opláchněte čistou vodou.
Používáním Soft Soak se vaše grilovací desky a grilovací plochy nepoškodí tak, jak se to může stát při použití tradičních drátěnek, kartáčů a čisticích prostředků. Ponecháním v tomto měkkém, chráněném prostředí se připálené kousky a těžko odstranitelné zbytky uvolní, aniž by bylo nutné povrch grilovacích desek drhnout a škrábat.
Jedinečný, ale odolný silikon je stohovatelný a skladný pro skladování, omotejte jej kolem grilu/ů během skladování nebo v době, kdy jej nepoužíváte, takže je pohodlný a snadno použitelný, ať jste kdekoli.

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 35648
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 10. Rozměr šířka (cm) 34. Rozměr délka (cm) 39.  . . . . . . . . .
Kempingový dřez Cadac
Kempingový dřez Cadac
597