Kapesní sprcha Pocket Shower

687 

Kapesní sprcha Pocket Shower od kvalitního výrobce Sea to Summit je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Kapesní sprcha Pocket Shower momentálně k dispozici za 687 Kč.

Katalogové číslo: 9327868003488 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kapesní sprcha Pocket Shower od společnosti s dlouholetou tradicí Sea to Summit je k dostání online za výhodnout cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Když si o studeném pivu můžete nechat jen zdát, dejte si alespoň příjemnou sprchu! Kapesní sprcha s rolovacím uzavíráním je vyrobena ze stejného, tepelně odolného materiálu jako naše standardní nepromokavé vaky. Na dně je umístěno skladné kropítko na závit, díky kterému si plynule nastavíte sílu toku vody, stejně jako můžete vodu zcela uzavřít. Naplňte 10litrový vak, zavřete ho a zavěste pomocí dvou pevných D-kroužků a lehkého, 6metrového provázku. Černá barva vaku přitahuje během dne sluneční paprsky a poskytne vám teplou sprchu nebo ho na konci dne naplňte chladnou vodou pro osvěžující opláchnutí. Tvarovaná hlavice s odstupňovanými otvory zajišťuje rovnoměrý rozptyl vody při sprchováníJednoduchý a účinný otáčecí mechanismus pro nastavení průtoku a uzavření vody.Zesíleně připojené D-kroužky Delrin™ Obahuje 6m provázekMateriál:Vak: 100% nylon, Sprcha 100% polypropylen

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868003488
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Hmotnost 120.000g.  . . . . . . . . .
Kapesní sprcha Pocket Shower
Kapesní sprcha Pocket Shower
687