Hybridní vařič s tryskou pro všechny typy paliv Polaris Optifuel

6590 

Hybridní vařič s tryskou pro všechny typy paliv Polaris Optifuel od společnosti s dlouholetou tradicí OPTIMUS OF SWEDEN je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Hybridní vařič s tryskou pro všechny typy paliv Polaris Optifuel v současnosti za 6590 Kč.

Katalogové číslo: 7612013192295 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Hybridní vařič s tryskou pro všechny typy paliv Polaris Optifuel od dodavatele se skvělou pověstí OPTIMUS OF SWEDEN je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Polaris si výborně rozumí s plynem, benzinem, petrolejem, naftou i tryskovým palivem, díky univerzální trysce na všechny typy paliv. Patentovaný hořák s funkcí rychlého vznícení, samočisticí aluminiová pumpa a vestavěná magnetická čisticí jehla zaručují spolehlivost a snadnou obsluhu při používání kapalných paliv. Budete-li používat plyn, pak lze volit mezi módem účinnosti a tzv. celoročním módem praktickým při nízkých teplotách, kdy pouze vyklopíte integrované podpůrné nožky a plynovou kartuši otočíte dnem vzhůru.
Vlastnosti:

Hmotnost: 475 g
Průměrná doba hoření: 105 min
Palivo: plyn, technický benzín, petrolej, nafta, tryskové palivo
Výkon: 3300W
Hybridní

 

Informace o produktu

  • Značka: OPTIMUS OF SWEDEN
  • EAN: 7612013192295
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Elektrický výkon (W) 3300. Hmotnost (g) 475. Typ paliva Petrolej. Typ paliva Nafta. Typ paliva Plyn. Doba hoření 105 minut. . . . . . . .
Hybridní vařič s tryskou pro všechny typy paliv Polaris Optifuel
Hybridní vařič s tryskou pro všechny typy paliv Polaris Optifuel
6590