Hedvábná vložka do spacáku s kapuí Silk Stretch Liner – Mummy with Hood & Box foot Green (barva zelená)

2599 

Hedvábná vložka do spacáku s kapuí Silk Stretch Liner – Mummy with Hood & Box foot Green (barva zelená) od této skvělé značky Sea to Summit lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Hedvábná vložka do spacáku s kapuí Silk Stretch Liner – Mummy with Hood & Box foot Green (barva zelená) , produkt koupíte ted u nás za 2599 Kč.

Katalogové číslo: 9327868104772 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Hedvábná vložka do spacáku s kapuí Silk Stretch Liner – Mummy with Hood & Box foot Green (barva zelená) od tohoto výrobce Sea to Summit lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Naše prémiové hedvábné vložky do spacáku Premium Silk Travel Liners vyrábíme z nejjemnějšího ripstop hedvábí s přídáním pružných panelů z polyesteru/Lycry po celé délce švů. Tyto pružné panely umožňují, aby se vložka přizpůsobila, když se v noci potřebujete přetočit na záda, otočit na bok nebo stočit do klubíčka. Prémiové ripstop hedvábí, třídy AAPružné panely z polyesteru/Lycry zvyšují pohodlí a životnost vložkyVylepšuje tepelný komfort spacích pytlůLze prát v pračce a nepouští barvyVelmi lehká a skladnáZesílené švy s dvojitým založenímProdlužuje životnost spacích pytlů tím, že je udržuje v čistotěTapered mummy shape to fit most sleeping bags, featuring a hood to all contact points with your sleeping bag are covered minimising your sleeping bag washesMateriál:Liner: 100% Silk, Trim: polyester/Lycra Storage bag: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868104772
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Hmotnost 140.000g.  . . . . . . . . .
Hedvábná vložka do spacáku s kapuí Silk Stretch Liner - Mummy with Hood & Box foot Green (barva zelená)
Hedvábná vložka do spacáku s kapuí Silk Stretch Liner – Mummy with Hood & Box foot Green (barva zelená)
2599