Dámský spací pytel Trailhead ThIII Regular

4399 

Dámský spací pytel Trailhead ThIII Regular od kvalitní společnosti Sea to Summit je k dostání teď opravdu levně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Dámský spací pytel Trailhead ThIII Regular – nyní pořídíte za super cenu 4399 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095728 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dámský spací pytel Trailhead ThIII Regular od výrobce s mnohaletou tradicí Sea to Summit . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Trailhead™ je perfektní, propracovaný, syntetický spacák, pro víkendové výletníky a nové táborníky. Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje teplo. Trailhead™ má také silnější izolaci v oblasti nohou, což snižuje šanci, že vás budou budit studené nohy. Tento dámský spacák má specifický zúžený obdélníkový tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen a který poskytuje více prostoru a pohodlí než tradiční mumiový tvar. Zip po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku, zatímco druhý jezdec na zipu, v oblasti chodidel, poskytuje další větrání a individuální nastavení teploty ve spacáku. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávaly do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku.

Zúžující se obdélníkový tvar pro více prostoru a pohodlí než u tradičního mumiového tvaru
Zip # 5 YKK po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku
Druhý jezdec na zipu je umístěn v oblasti chodidel pro více možností větrání
Konstrukce WaveLoft™ pro extra teplo a loft
Spojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotávání
Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycuje
Vnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilie
Obsahuje obal pro kompaktní skladování

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylonVnitřní obvod hrudníku: 152 cmVnitřní obvod boků: 146 cmVnitřní obvod kolem nohou: 102 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095728
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Komfortní teplota (°C) -1. Limitní teplota (°C) -7. Extrémní teplota (°C) -24. Hmotnost 1370.000g. . . . . . . .
Dámský spací pytel Trailhead ThIII Regular
Dámský spací pytel Trailhead ThIII Regular
4399