Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Regular

4399 

Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Regular od tohoto skvělého výrobce Sea to Summit , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Regular ve slevě pouze nyní za 4399 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095803 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Regular od výrobce se skvělou pověstí Sea to Summit , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Quest™ je perfektní, praktický, syntetický spacák, pro víkendové výletníky a nové táborníky. Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje teplo. Quest™ má také silnější izolaci v oblasti nohou, což snižuje šanci, že vás budou budit studené nohy. Tento dámský spacák má specifický zúžený obdélníkový tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen a který poskytuje více prostoru a pohodlí než tradiční mumiový tvar. Zip po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku, zatímco druhý jezdec na zipu, v oblasti chodidel, poskytuje další možnost větrání a individuální nastavení teploty ve spacáku. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku.

Dámský specifický zúžený obdélníkový tvar, který poskytuje více prostoru a pohodlí, než tradiční mumiový tvar.
Silnější izolace v oblasti nohou pro více tepla
Zip # 5 YKK po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku
Druhý jezdec na zipu je umístěn v oblasti chodidel pro více možností větrání
Konstrukce WaveLoft™ pro extra teplo a loft
Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycuje
Spojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotávání
Vnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilie
Obsahuje pytel na spacák

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylonVýška postavy: do 170 cmVnitřní obvod hrudníku: 148 cmVnitřní obvod boků: 150 cmVnitřní obvod chodidel: 98 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095803
  • Další vlastnosti: Barva Fialová. Barva Růžová. Komfortní teplota (°C) -1. Limitní teplota (°C) -8. Extrémní teplota (°C) -25. Hmotnost 1340.000g. . . . . . . . .
Dámský spací pytel Quest QuII - Women's Regular
Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Regular
4399