Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Long

4699 

Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Long od přední značky Sea to Summit je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Long ve skvělé akci za 4699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095810 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Long od této přední společnosti Sea to Summit je pro vás pro vás právě dnes v akci. Výhodná akce opravdu pro každého.

Quest™ je perfektní, praktický, syntetický spacák, pro víkendové výletníky a nové táborníky. Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje teplo. Quest™ má také silnější izolaci v oblasti nohou, což snižuje šanci, že vás budou budit studené nohy.
Tento dámský spacák má specifický zúžený obdélníkový tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen a který poskytuje více prostoru a pohodlí než tradiční mumiový tvar. Zip po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku, zatímco druhý jezdec na zipu, v oblasti chodidel, poskytuje další možnost větrání a individuální nastavení teploty ve spacáku. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku. Dámský specifický zúžený obdélníkový tvar, který poskytuje více prostoru a pohodlí, než tradiční mumiový tvar.Silnější izolace v oblasti nohou pro více teplaZip # 5 YKK po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývkuDruhý jezdec na zipu je umístěn v oblasti chodidel pro více možností větráníKonstrukce WaveLoft™ pro extra teplo a loftZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycujeSpojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotáváníVnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilieObsahuje pytel na spacákMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095810
  • Další vlastnosti: Barva Fialová. Barva Růžová. Komfortní teplota (°C) -1. Limitní teplota (°C) -8. Extrémní teplota (°C) -25. Hmotnost 1490.000g. . . . . . . . .
Dámský spací pytel Quest QuII - Women's Regular
Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Long
4699