Dámský spací pytel Quest QuI – Women’s Regular

3699 

Dámský spací pytel Quest QuI – Women’s Regular od známé společnosti Sea to Summit je k dostání levně a pohodlně online. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Dámský spací pytel Quest QuI – Women’s Regular – zboží máme ted u nás za 3699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095780 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dámský spací pytel Quest QuI – Women’s Regular od dodavatele se skvělou pověstí Sea to Summit . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Quest™ je perfektní, praktický, syntetický spacák, pro víkendové výletníky a nové táborníky. Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje teplo. Quest™ má také silnější izolaci v oblasti nohou, což snižuje šanci, že vás budou budit studené nohy. Tento dámský spacák má specifický zúžený obdélníkový tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen a který poskytuje více prostoru a pohodlí než tradiční mumiový tvar. Zip po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku, zatímco druhý jezdec na zipu, v oblasti chodidel, poskytuje další možnost větrání a individuální nastavení teploty ve spacáku. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku.

Dámský specifický zúžený obdélníkový tvar, který poskytuje více prostoru a pohodlí, než tradiční mumiový tvar.
Silnější izolace v oblasti nohou pro více tepla
Zip # 5 YKK po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku
Druhý jezdec na zipu je umístěn v oblasti chodidel pro více možností větrání
Konstrukce WaveLoft™ pro extra teplo a loft
Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycuje
Spojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotávání
Vnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilie
Obsahuje pytel na spacák

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon
Vnitřní obvod hrudníku: 148 cmVnitřní obvod boků: 148 cmVnitřní obvod chodidla: 98 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095780
  • Další vlastnosti: Barva Fialová. Komfortní teplota (°C) 3. Limitní teplota (°C) -3. Extrémní teplota (°C) -19. Hmotnost 1030.000g.  . . . . . . . . .
Dámský spací pytel Quest QuI - Women's Regular
Dámský spací pytel Quest QuI – Women’s Regular
3699