Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Regular

5399 

Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Regular od společnosti s předním postavením na trhu Sea to Summit . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Regular za super cenu 5399 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131365 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Regular od kvalitního výrobce Sea to Summit lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Na této matraci se výborně vyspíte i v chladných podmínkách. Je vyrobena kombinací lehkého nylonového materiálu 30/40D, Exkin Platinum® a THERMOLITE® izolace s komorovou konstrukcí (loop baffle) Air Sprung Cell™ pro vytvoření 10 cm vysoké mattrace s neuvěřitelně nízkou hmotností.
Větší vzduchové kapsy jsou vytvářeny pomocí mnoha TPU komor (loop baffles), které spojují horní a spodní vrstvu tkaniny s naším Air Sprung Cell™ bodovým svarem (dot weld pattern) . Konstrukce komor (looped baffle) umožňuje, aby horní a spodní vrstvy mohly být dále od sebe, čímž se po nafouknutí vytvoří větší vzduchové kapsy.
Matrace je ideální pro všechny, kdo rádi spí na boku, protože díky své extra výšce umožňuje, aby se boky zaklesnuly hlouběji do matrace bez toho, aniž by se dotkly země. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Extra Tlusté (XT) loop baffle Air Sprung Cells™Silnější vrstva THERMOLITE® poskytuje více teplaLehká, tichá a přilnavá nylonová tkanina 30/40D, kterou lze snadno opravit v terénu díky přiloženým samolepícím záplatámExkin Platinum® a THERMOLITE® izolaceAir Sprung Cells™ pro pohodlnější spánekUltra-Fresh® antimikrobiální úprava TPU zabraňuje vnitřnímu růstu plísníMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíDíky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% nylon; Ventil: 100% TPU; Izolace: 100% polyester; obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131365
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Rozměr výška (cm) 10. Rozměr šířka (cm) 55. Rozměr délka (cm) 168. Hmotnost (g) 490. Hmotnost 495.000g. . . . . . .
Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women's Regular
Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Regular
5399