Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Large

5899 

Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Large od skvělé a známé značky Sea to Summit . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Large – nakoupíte u nás nyní za 5899 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131372 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Large od této značky Sea to Summit – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Na této matraci se výborně vyspíte i v chladných podmínkách. Je vyrobena kombinací lehkého nylonového materiálu 30/40D, Exkin Platinum® a THERMOLITE® izolace s komorovou konstrukcí (loop baffle) Air Sprung Cell™ pro vytvoření 10 cm vysoké mattrace s neuvěřitelně nízkou hmotností.
Větší vzduchové kapsy jsou vytvářeny pomocí mnoha TPU komor (loop baffles), které spojují horní a spodní vrstvu tkaniny s naším Air Sprung Cell™ bodovým svarem (dot weld pattern) . Konstrukce komor (looped baffle) umožňuje, aby horní a spodní vrstvy mohly být dále od sebe, čímž se po nafouknutí vytvoří větší vzduchové kapsy.
Matrace je ideální pro všechny, kdo rádi spí na boku, protože díky své extra výšce umožňuje, aby se boky zaklesnuly hlouběji do matrace bez toho, aniž by se dotkly země. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Extra Tlusté (XT) loop baffle Air Sprung Cells™Silnější vrstva THERMOLITE® poskytuje více teplaLehká, tichá a přilnavá nylonová tkanina 30/40D, kterou lze snadno opravit v terénu díky přiloženým samolepícím záplatámExkin Platinum® a THERMOLITE® izolaceAir Sprung Cells™ pro pohodlnější spánekUltra-Fresh® antimikrobiální úprava TPU zabraňuje vnitřnímu růstu plísníMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíDíky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% nylon; Ventil: 100% TPU; Izolace: 100% polyester; obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131372
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost (g) 600. Hmotnost 600.000g. . . . . . . .
Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women's Large
Dámská nafukovací matrace s izolací uvnitř Ether Light XT Insulated Mat Women’s Large
5899