Crussis koloběžka ONE ROAD 4.2-1

9990 

Crussis koloběžka ONE ROAD 4.2-1 od spolehlivého výrobce CRUSSIS je u nás k dispozici opravdu výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Crussis koloběžka ONE ROAD 4.2-1 ve slevě pouze nyní za 9990 Kč.

Katalogové číslo: 8595640721405 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Crussis koloběžka ONE ROAD 4.2-1 od známé společnosti CRUSSIS je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Nová hliníková silniční koloběžka CRUSSIS ROAD s koly 28“/20“ a hmotností pouhých 7,40 kg je tady! Model Road je vhodný nejen pro závodníky, ale pro všechny, kteří mají rádi svěží a rychlou jízdu na koloběžce. „Roadka“ je koloběžka na silnici, asfaltové cesty a cyklostezky. Vzhledem k nízko položenému nášlapu není ale určená pro jízdu v terénu. Předností je patentované řešení rámu, kdy díky jeho vysoké tuhosti a vhodné profilaci trubek se energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do zrychlení. Krátký rozvor kol spolu s vhodně zvoleným úhlem hlavové trubky zaručuje perfektní ovladatelnost koloběžky a zároveň stabilitu při vyšších rychlostech. Není tedy nač čekat.. Obujte boty a šlápněte do toho! 
Rám
Hliníkový rám koloběžky ROAD se specifickou a inovativní konstrukcí byl vyvinut s nejvyšším důrazem na funkčnost koloběžky. Kónický tvar hlavové trubky spolu s optimálně tvarovaným trojúhelníkovým profilem krku zvyšuje pevnost rámu.
Nastavení světlé výšky nášlapu
Díky použití dvou patek na zadní vidlici lze volit mezi vyšší a nižší polohou stupátka,  a tedy zvolit optimální světlost koloběžky podle terénu, kterým se chystáte jet. Pro jízdu na hladkém povrchu je ideální zvolit nižší světlou výšku nášlapu (35 mm) pro jízdu po nerovném terénu pak vyšší nášlap (42 mm světlé výšky). Snížením světlé výšky je jízda na koloběžce fyzicky méně náročná, neboť stojná noha je při odrazu méně pokrčená a při jízdě méně „dřepujete.“ A o to jde především!

Pláště
Přední pláště SCHWALBE DURANO DD Perf a zadní pláště SCHWALBE One Perf 
Skvělé silniční pláště vyrobené ze sportovní směsi přírodního kaučuku SpeedGrip, který umožňuje dofouknutí pneumatiky až do tlaku 8 barů. Díky použitému materiálu a vysokému tlaku je zajištěn extrémně nízký valivý odpor a výborný záběr. Plášť je navíc chráněn proti defektu dvojitou vrstvou nylonové tkaniny RaceGuard. Reflexní pruh, který se rozsvítí při nasvícení reflektorem okolo celého obvodu pláště, přispívá ke zvýšení pasivní bezpečnosti jezdce za nižší viditelnosti.
Stupátko
Unikátně řešené stupátko tvoří jeden celek se zadní vidlicí. Není to jen svébytný designový prvek, ale především konstrukční řešení eliminující u koloběžek typické únavové lomy v místech obvyklého navaření zadní vidlice ke stupátku. Zachováním kontinuální šířky stupátka 102 mm po celé jeho délce včetně zadní vidlice, která spolu s 65 mm úzkým zadním nábojem minimalizuje koloběžkáři nenáviděné kopnutí do kotníků při odrazu. Zvednutá špička stupátka zajišťuje optimální průjezdnost koloběžky terénem; předchází "zapíchnutí" stupátka do překážky (terénní vlny, obrubníku apod.) a případnému pádu.

Brzdy
Bezpečí a pohodlí jízdy zaručují brzdy Tektro s vysokým brzdným účinkem a integrovaným zvonkem na levé páce a také pohodlné silikonové gripy.

 

Informace o produktu

  • Značka: CRUSSIS
  • EAN: 8595640721405
  • Další vlastnosti: Materiál hliník. Průměr kol Přední 28"/ zadní 20". Brzdy TEKTRO silniční čelisti s integrovaným zvonkem v páčce. Vidlice CRUSSIS pevná, Alu. Délka nášlapu 405 mm. Plášť přední SCHWALBE DURANO DD Perf, RaceGuard 28-622 (700x28C). Plášť zadní SCHWALBE One Perf, RaceGuard 28-406 (20×1,10“). Rozvor kol 1152 mm. Ráfky CRUSSIS 28"/20, dvoustěnné, vložkované. Světlost nášlapu 35 / 54 mm. Výška 905 – 945 mm. nosnost 120 kg. rám Alu 6061. řídítka CRUSSIS Alu MTB, 620 mm. představec CRUSSIS Alu, 31,8/100 mm
Crussis koloběžka ONE ROAD 4.2-1
Crussis koloběžka ONE ROAD 4.2-1
9990