Coleman Event Shelter Pro XL Bundle (3x zástěna + 1x zástěna s oknem v balení)

10499 

Coleman Event Shelter Pro XL Bundle (3x zástěna + 1x zástěna s oknem v balení) od společnosti s předním postavením na trhu Coleman – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Coleman Event Shelter Pro XL Bundle (3x zástěna + 1x zástěna s oknem v balení) za bezkonkureční cenu 10499 Kč.

Katalogové číslo: 3138522123086 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Coleman Event Shelter Pro XL Bundle (3x zástěna + 1x zástěna s oknem v balení) od kvalitní značky Coleman . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Event Shelter Pro zvyšuje užitné možnosti přístřešku, díky podlepeným švům a vyššímu vodnímu sloupci, takže spolehlivě ochrání před sluncem, větrem i deštěm. Materiál s úpravou UV Guard® poskytuje ochranu proti UV záření a degradaci tkaniny. K přístřeškům je možné dokoupit zástěnu, ochraňující před větrem, deštěm či sluncem. + 3 kusy Celoplátěná zástěna uzavře jednu stranu přístřešku Event Shelter a vytvoří tak stín, závětří i větší soukromí. Snadné připojení ke konstrukci přístřešku pomocí nacvakávacích háčků. + 1 kus Zástěna se zipovým vchodem a dvěmi průhlednými a zatemnitelnými PVC okny. Snadné připojení ke konstrukci přístřešku pomocí nacvakávacích háčků.

 

Informace o produktu

  • Značka: Coleman
  • EAN: 3138522123086
  • Další vlastnosti: Materiál Polyester. Materiál Polyuretan. Hmotnost (kg) 22. Rozměr výška (cm) 225. Rozměr šířka (cm) 450. Rozměr délka (cm) 450. Konstrukce ocelové tyče. . . . . . . .
Coleman Event Shelter Pro XL Bundle (3x zástěna + 1x zástěna s oknem v balení)
Coleman Event Shelter Pro XL Bundle (3x zástěna + 1x zástěna s oknem v balení)
10499