Camp Plus Self Inflating Mat Rectangular Regular Wide

2699 

Camp Plus Self Inflating Mat Rectangular Regular Wide od tohoto výrobce Sea to Summit je u nás za výhodnou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Camp Plus Self Inflating Mat Rectangular Regular Wide právě nyní za 2699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868139682 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Camp Plus Self Inflating Mat Rectangular Regular Wide od této přední společnosti Sea to Summit lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Sea to Summit Camp Plus Self-Inflating Sleeping Mat: jedná se o samonafukovací karimatku, která byla navržena pro všechny kdo hledají pohodlnou a všestrannou karimatku pro spaní během celého roku. Díky jejímu tepelnému koeficientu 4,3 a tloušťce 7,5 cm, vám poskytne ochranu proti zimě, i v chladnějším počasí. Karimatka je vyrobena z vysoce odolné a robustní tkaniny 75Ds, která je odolnější proti oděru.
Karimatka je vylepšena technologií Delta Core-V, která odstraňuje až 40% hmotnosti a objemu PU pěny, přičemž si zachovává pohodlí a izolaci. Tuto vlastnost pocítíte především při spaní na boku, kdy vám udrží v teple boky, ramena a chodidla. Jednosměrný nafukovací ventil karimatky je konstruován tak, aby byl reverzibilní, takže zabraňuje opětovnému nasávání vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868139682
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost 1310.000g.  . . . . . . . . .
Camp Plus Self Inflating Mat Rectangular Regular Wide
Camp Plus Self Inflating Mat Rectangular Regular Wide
2699