Camp Kitchen 6 dílná sada Clean-Up Kit

975 

Camp Kitchen 6 dílná sada Clean-Up Kit od výrobce s mnohaletou tradicí Sea to Summit je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Camp Kitchen 6 dílná sada Clean-Up Kit – nyní pořídíte za 975 Kč.

Katalogové číslo: 9327868144952 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Camp Kitchen 6 dílná sada Clean-Up Kit od našeho výrobce Sea to Summit je u nás k dispozici opravdu výhodně. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

6 dílná mycí sada Sea to Summit Camp Kitchen Clean-Up Kit obsahuje 10l dřez, kartáč, mycí prostředek, hadřík, utěrka a celou sadu sbalíte do transportního obalu.  
Přenosný kuchyňský dřez Kitchen sink od firmy Sea to Summit najde využití převážně v kempu. Umyjete v něm nádobí nebo ho použijete pro osobní hygienu. Pevný okraj udržuje po naplnění tvar a dvě ucha usnadňují přenášení. Jednoduše se skládá do malého obalu.
Sada na mytí Sea to Summit Camp Kitchen Pot Scrubber 2 Piece Set obsahuje kartáč na mytí nádobí a 50 ml vysoce koncentrovaného mycího prostředku Wilderness Wash 50 ml. Kartáč je vyroben z lehkého polypropylenu a odolných štětin s integrovanou škrabkou na ty největší nečistoty. Mycí prostředek je bezpečný pro osobní použití, hrnce, pánve, oblečení a outdoorové vybavení. 

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868144952
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Camp Kitchen 6 dílná sada Clean-Up Kit
Camp Kitchen 6 dílná sada Clean-Up Kit
975