CADAC Tlakový regulátor s pojistkou přetlaku Universal

666 

CADAC Tlakový regulátor s pojistkou přetlaku Universal od společnosti s předním postavením na trhu CADAC je u nás za bezkonkurenční cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. CADAC Tlakový regulátor s pojistkou přetlaku Universal – nyní pořídíte za 666 Kč.

Katalogové číslo: 8712131851506 Kategorie: , , Štítek:

Popis

CADAC Tlakový regulátor s pojistkou přetlaku Universal od kvalitní společnosti CADAC je k dostání výhodně. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Většina grilů CADAC je na plyn. Pro připojení plynového grilu k plynové láhvi potřebujete regulátor tlaku. Regulátor tlaku stlačí tlak v plynové láhvi na použitelný tlak pro váš gril (30 mbar).
Pomocí tohoto univerzálního regulátoru tlaku můžete připojit nízkotlaké zařízení k univerzální plnitelné láhvi s plynem. Regulátor přetlaku automaticky uzavře přívod plynu, pokud je plynová hadice poškozená nebo pokud hadice netěsní.
Sada se skládá z regulátoru tlaku plynu s univerzálním připojením (vstup: ½" levý vnitřní závit, výstup: ¼" levý vnější závit), tlakoměru lahve, 85cm plynové hadice a 2 hadicových svorek.

Regulátor tlaku 30mBar s manometrem tlakové láhve
S pojistným ventilem pro přetlak
Pro univerzální plynové láhve
Dodává se s 85 cm plynovou hadicí
Obsahuje 2 hadicové svorky

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 8712131851506
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
CADAC Tlakový regulátor s pojistkou přetlaku Universal
CADAC Tlakový regulátor s pojistkou přetlaku Universal
666