Benzínový kompaktní vařič Svea

4400 

Benzínový kompaktní vařič Svea značky s tradicí a dobrou pověstí OPTIMUS OF SWEDEN lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Benzínový kompaktní vařič Svea aktuálně výhodně za 4400 Kč.

Katalogové číslo: 7391812001235 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Benzínový kompaktní vařič Svea od skvělého a známého výrobce OPTIMUS OF SWEDEN je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Kultovní vařič Svea horolezců. Nejklasičtější lehký benzinový vařič z mosazi, který je na trhu již bezmála století, avšak i přesto se k němu stále přirovnávají konkurenční kompaktní outdoorové kuchyňské sady. Stěží lze předpokládat, že jakýkoliv jiný vařič by byl tak často "prakticky testován" jako Svea, tolik oblíbená především mezi horolezci díky své spolehlivé funkčnosti ve vysokých nadmořských výškách. Svea je ideální pro expedice jednotlivců, přípravu pokrmů ve vyšších nadmořských výškách či kdekoliv, kde je ptřeba minimalizovat objem a hmotnost vybavení. 
Vlastnosti:

Hmotnost: 550 g
Průměrná doba hoření: 50 min
Palivo: technický benzín
Benzínový

 

Informace o produktu

  • Značka: OPTIMUS OF SWEDEN
  • EAN: 7391812001235
  • Další vlastnosti: Hmotnost (g) 550. Typ paliva Benzín. Doba hoření 50 minut.  . . . . . . . . .
Benzínový kompaktní vařič Svea
Benzínový kompaktní vařič Svea
4400