ARB Stan SkyDome DOUBLE

19344 

ARB Stan SkyDome DOUBLE od známé společnosti ARB , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. ARB Stan SkyDome DOUBLE ve výhodné slevě 19344 Kč.

Katalogové číslo: 9332018017871 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARB Stan SkyDome DOUBLE od známého předního výrobce ARB , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Aby se zabránilo klaustrofobickému pocitu, který vyvolávají některé houpačky, byla řada SkyDome společnosti ARB navržena s velmi velkorysými rozměry. Špičková výška od hlavy k bokům umožňuje cestujícím volný pohyb a rozptýlení bez pocitu stísněnosti.
Velké síťované plochy zajišťují vynikající ventilaci, která snižuje vnitřní kondenzaci, přičemž dodatečné plátěné klapky a síťovina proti hmyzu ve střešní zóně řady II zlepšují křížovou ventilaci, která zvyšuje proudění vzduchu a zajišťuje chladnější a ještě pohodlnější pobyt během teplejších nocí.
Díky volně stojící architektuře nepotřebuje přístřešek ARB SkyDome při nasazení na rovném povrchu žádné kolíky ani nosná lana. V kombinaci s voděodolnými materiály a vlnitou pěnovou matrací o vysoké hustotě 3 palců zajistí SkyDome suchý a pohodlný spánek za jakýchkoli podmínek.

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 9332018017871
  • Další vlastnosti: Barva Hnědá. Materiál podlážky PVC. Rozměr výška (cm) 85. Rozměr šířka (cm) 140. Rozměr délka (cm) 215.  . . . . . . . . .
ARB Stan SkyDome DOUBLE
ARB Stan SkyDome DOUBLE
19344