ARB hliníková židle Air Locker

3710 

ARB hliníková židle Air Locker značky ARB . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. ARB hliníková židle Air Locker aktuálně zrovna za 3710 Kč.

Katalogové číslo: 31203 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARB hliníková židle Air Locker od značky s dobrým jménem ARB je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

ARB Kempingová židle s hmotností do 150 kg má řadu funkcí, včetně polstrovaného sedadla a opěradla, praktického stolku na nápoje (plastového), bočních kapes na suchý zip, které se dají využít na klíče, peněženku nebo jiné drobnosti a síťovanou kapsu na zadní straně opěradla.
Židle je vyrobena z odolného nylonového oxfordského materiálu. K židli se v balení také nachází odpovídající taška pro kompaktní skladování a přepravu.
Rozměry židle:

celková výška 94 cm
celková šířka 66 cm + 12 cm stoleček
celková hloubka 61 cm
výška sedáku je 44 cm
hloubka sedáku 48 cm
šířka sedáku mezi opěrkami 55 cm

Rozměry židle v balení:

délka 89 cm
výška 19 cm
šířka 25 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31203
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Barva Šedá. Materiál Nylon. Nosnost (kg) 150. Rozměr výška (cm) 94. Rozměr hloubka (cm) 61. Rozměr šířka (cm) 78. Sbalené rozměry – výška (cm) 19. Sbalené rozměry – šířka (cm) 25. Sbalené rozměry – délka (cm) 89. . . . .
ARB hliníková židle Air Locker
ARB hliníková židle Air Locker
3710