ARB Cargo Organizér Velký

2091 

ARB Cargo Organizér Velký od této přední společnosti ARB , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. ARB Cargo Organizér Velký v současnosti pořídíte za cenu 2091 Kč.

Katalogové číslo: 31196 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARB Cargo Organizér Velký od našeho předního výrobce ARB je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Díky bezproblémové spolupráci s modulárními válečkovými zásuvkami ARB Outback Solutions udržují organizéry nákladu ARB vše na jednom místě. K dispozici jsou organizéry v různých velikostech a jsou vyrobené z odolného oxfordského materiálu s PU povlakem 600D, organizéry nákladu ARB mají kvalitní zipy a rukojeti. Přitom také udržují váš obsah bezpečný, čistý a přenosný.
Mezi další funkce patří gumové nožičky pro uchopení, které omezují pohyb samotného organizéru. Odnímatelné přepážky, aby bylo vše přístupné. A čtyři samostatné identifikační štítky u každé tašky pro snadnou identifikaci obsahu.
Klíčové vlastnosti:

Materiál – odolný polyester 600D potažený polyuretanem
Odolné rukojeti – pro snadné přenášení
ZIP u vrchní strany
Průhledná kapsa na štítek pro přehlednost
Přídavné oddělovníky (prodávají se odděleně)
Skladatelné pro maximalizaci prostoru
V barvách ARB Cargo (písková barva)
Snadný úklid díky polyuretanovým vnitřním stěnám

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31196
  • Další vlastnosti: Barva Hnědá. Materiál Polyester. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 18. Rozměr šířka (cm) 40. Rozměr délka (cm) 40. Hmotnost (g) 2400. . . . . . . .
ARB Cargo Organizér Velký
ARB Cargo Organizér Velký
2091