ARB Cargo Organizér Střední

1487 

ARB Cargo Organizér Střední zboží dodává ARB je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. ARB Cargo Organizér Střední momentálně k dispozici za 1487 Kč.

Katalogové číslo: 35326 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARB Cargo Organizér Střední od značky ARB je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Díky bezproblémové spolupráci s modulárními válečkovými zásuvkami ARB Outback Solutions udržují organizéry nákladu ARB vše na jednom místě. K dispozici jsou organizéry v různých velikostech a jsou vyrobené z odolného oxfordského materiálu s PU povlakem 600D, organizéry nákladu ARB mají kvalitní zipy a rukojeti. Přitom také udržují váš obsah bezpečný, čistý a přenosný.
Mezi další funkce patří gumové nožičky pro uchopení, které omezují pohyb samotného organizéru. Odnímatelné přepážky, aby bylo vše přístupné. A čtyři samostatné identifikační štítky u každé tašky pro snadnou identifikaci obsahu.
Klíčové vlastnosti:

Materiál – odolný polyester 600D potažený polyuretanem
Odolné rukojeti – pro snadné přenášení
ZIP u vrchní strany
Průhledná kapsa na štítek pro přehlednost
Přídavné oddělovníky (prodávají se odděleně)
Skladatelné pro maximalizaci prostoru
V barvách ARB Cargo (písková barva)
Snadný úklid díky polyuretanovým vnitřním stěnám

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 35326
  • Další vlastnosti: Barva Hnědá. Materiál Polyester. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 18. Rozměr šířka (cm) 20. Rozměr délka (cm) 60. Hmotnost (g) 1900. . . . . . . .
ARB Cargo Organizér Střední
ARB Cargo Organizér Střední
1487