Alpha Set 2.0

1663 

Alpha Set 2.0 od značky Sea to Summit lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Alpha Set 2.0 – nyní získáte od 1663 Kč.

Katalogové číslo: 9327868151868 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Alpha Set 2.0 od značky Sea to Summit . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Sada nádobí Sea to Summit Alpha Pot je navržený do posledních detailů. Má unikátní rukojeť, promyšlenou pokličku i chytře zaoblené dno pro lepší čištění. Ešus je vyrobený z tvrdého, odolného eloxovaného hliníku, který je zároveň velmi lehký.
Unikátní otočná rukojeť Pivot-Lock se vyklápí do boku a jednoduše se zajistí bezpečnostním zámkem, nemusíte tak mít strach z přenášení plného kotlíku. Silikonová úprava na madle vás ochrání před popálením. Jakmile madlo zase otočíte, tak přidrží pokličku u ešusu.
Pokličce nechybí otvory na slití vody. Opět má silikonové poutko a zajímavou vychytávkou je háček z druhé strany, díky kterému pověsíte pokličku za okraj hrnce a nemusíte jí odkládat bokem na zem kde hrozí její zašpinění.
Uvnitř nádob nechybí rysky pro přesné odměření množství vody. Tvar dna nádoby má velký rádius díky kterému se bude lépe jíst pomocí lžíce. Stejně tak bude i daleko jednodušší umývání, protože se zbytky jídla nebudou zachytávat na okraji dna.
Hlavní přednosti sady Alpha Pot Set:

objem nádoby menší (1,2l) a velký (2,7l)
nízká hmotnost pouze 459 g
velký rádius nádoby pro jednoduší mytí
vyrobeno z tvrdého, odolného eloxovaného hliníku
otočná rukojeť Pivot-Lock se zámkem
poklička s otvory na slití vody
silikonová rukojeť a poutko na pokličce
háček z druhé strany pokličky pro zavěšení
rysky pro přesné odměření množství vody

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868151868
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Alpha Set 1.1
Alpha Set 2.0
1663