Alarm pro detekci nebezpečných plynů Zenec

3689 

Alarm pro detekci nebezpečných plynů Zenec od kvalitní společnosti ZENEC . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Alarm pro detekci nebezpečných plynů Zenec v současnosti pořídíte za cenu 3689 Kč.

Katalogové číslo: 4260083550014 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Alarm pro detekci nebezpečných plynů Zenec od dodavatele se skvělou pověstí ZENEC je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Gas alarm systém G.A.S. od společnosti Thitronik je určen pro majitele karavanů, obytných vozů, lodí nebo řidiče kamiónů, kteří chtějí mít klidný spánek bez nebezpečí okradení nebo úniku plynu. Alarm slouží pro detekci narkotických plynů (tzv. “Knock Out” plynů – uspávacích plynů) a Propan-Butanu, pomocí senzoru. Tento přístroj na detekci plynu je dále vybaven interní sirénou a LED. Lze jej také rozšířit o CO senzor (detekce oxidu uhelnatého), externí LED, externí sirénu nebo záložní sirénu. Alarm lze pomocí přídavných senzorů (až 3 senzory) přizpůsobit vašemu karavanu, obytnému vozu nebo lodi a je vybaven funkcí automatického dynamického přizpůsobení podle teploty a automatickou funkcí self-test. To zaručuje správnou funkci vždy a za různých klimatických podmínek.Instalační návod a návod k obsluze v CZOriginální návod

 

Informace o produktu

  • Značka: ZENEC
  • EAN: 4260083550014
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Alarm pro detekci nebezpečných plynů Zenec
Alarm pro detekci nebezpečných plynů Zenec
3689